Dystrybutor COOLER

Dystrybutory wody

COOLER

Oferowany  dystrybutor czerpie wodę  z normalnych przyłączy wodnych i filtruje ją w zaawansowanej technologii odwróconej osmozy

To doskonałe urządzenie do rozwiązania potrzeb wody pitnej dla domów wczasowych, biur , urzędów, szkół, plebanii kościelnych itp.

Dystrybutory wody (zwane też "coolerami") są doskonałymi rozwiązaniami potrzeb wody pitnej dla biur, szpitali, urzędów, szkół itp. W odróżnieniu od urządzeń butlowych dostarczają nieustannie wysokiej jakości czystą i zdrową wodę za pomocą zintegrowanych systemów odwróconej osmozy. Dystrybutory są higienicznymi i estetycznymi urządzeniami, które oczyszczają wodę wodociągową z zanieczyszczeń chemicznych i bakteriologicznych stwarzających zagrożenie zdrowotne, jak również chlorku i wolnych gazów powodujących zły smak i zapach wody.

Elektroniczny regulator temperatury wody umożliwia natychmiastowe uzyskanie gorącej wody o temperaturze 85 - 100 °C , zimnej 4 - 12 °C oraz wody o temperaturze pokojowej. Nowoczesna i funkcjonalna obudowa została zaprojektowana z myślą o łatwości obsługi oraz minimalnej potrzebie jej czyszczenia. Odwrócona osmoza jest naturalnym procesem, którego istotą jest oddzielenie cząstek wody od rozpuszczonych w niej substancji. Sercem naszego systemu jest membrana TFC - czyli zespół półprzepuszczalnych błon cienkowarstwowych. Połączona z filtrami wstępnymi z włókniny polipropylenowej oraz węgla aktywowanego z łupin kokosowych pozwala uzyskać wodę pozbawioną takich zanieczyszczeń jak: trujące i rakotwórcze związki chemiczne, metale ciężkie, bakterie, wirusy.

DANE TECHNICZNE:

Pojemność zbiorników wody Główny: 8l.,gorącej: 4l., zimnej: 4l.

Temperatura wody: Od 4 do 100 oC

Zasilanie: 230V 50Hz

Wymiary: 355x450x1400

Waga : 25 kg

Wydajność 24 godzinna: 190 – 250 litrów

Ciśnienie wody zasilającej: 2,8 – 6,0 bar

Temperatura wody zasilającej: 2 – 40 oC

System chłodzenia wody: Bezfreonowy

Temperatura wody zasilającej: 2 – 40 oC

Pobór mocy - gorąca woda: 700W

Pobór mocy - zimna woda: 100W

Temperatura wody gorącej: 85 oC – 100 oC

Temperatura wody zimnej: 4 oC – 12 oC

Pompa podnosząca ciśnienie:           do 6Ba.